Previous
Previous

Naramowice łączą piękną przyrodę z przemyślaną infrastrukturą miejską. Planując Zieloną Przystań, postanowiliśmy oddać ducha dzielnicy. Tak powstał projekt eleganckiej inwestycji zatopionej w dostojnej roślinności.

Osiedle znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Błażeja i al. Praw Kobiet. Planujemy wznieść 4 budynki klasy premium mieszczące 141 mieszkań, oddawanych w 3 etapach:

  • Etap I – budynek 9 – 47 mieszkań i hala garażowa nr 1 – budowa skończona – ostatnie 3 mieszkania, miejsca postojowe i komórki lokatorskie w sprzedaży.
  • Etap II – budynek 9C – 40 mieszkań i hala garażowa nr 2 – już w sprzedaży, oddanie do użytkowania XII 2024 r.
  • Etap III – budynki 9B i 9A – kolejno 32 i 22 mieszkania oraz hala garażowa nr 3 – oddanie do użytkowania III kwartał 2025 r.

Zielona Przystań to miejsce, w którym odetchniesz. Inwestycja jest ogrodzona, a o bezpieczeństwo mieszkańców dba całodobowy monitoring. Bogactwo zieleni, w którą wkomponowaliśmy osiedlowe ławki, pozwala wyciszyć się i odpocząć. Zadbaliśmy także o duże przestrzenie między budynkami, zapewniające poczucie prywatności mieszkańców.

Efektowne wykończenie części wspólnych uzyskaliśmy, projektując elegancką zabudowę meblową szachtów na korytarzach i ozdobne portale wokół drzwi do mieszkań. Dopełnieniem szyku są stylowe przedsionki klatek utrzymane w kolorze naturalnego drewna, wyposażone w duże lustra.

Dzieci i ich rodzice ucieszą się z placu zabaw, kierowcy docenią podziemną halę garażową z podgrzewanym zjazdem, a miłośnicy kolarstwa skorzystają ze stojaków na rowery.

Agencja Inwestycyjna to coś więcej niż sprzedaż nieruchomości. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego oferujemy kompleksowe usługi dodatkowe.

Szukasz korzystnego kredytu? Nasz Doradca Finansowy pomoże Ci uzyskać najlepszy na rynku kredyt na sfinansowanie zakupu mieszkania.

Lokale możesz wykończyć pod klucz z naszym partnerem – redNet Dom, oferującym różnorodne pakiety wykończeniowe. Możesz też powierzyć nam profesjonalne zarządzanie najmem Twojego mieszkania, tak abyś mógł skupić się na realizowaniu swoich marzeń.

Previous
Previous
Previous
Previous